Usługi

Czym zajmują się wypożyczalnie gastronomiczne?

Wielu z nas marzy o bajkowym wręcz ślubie i niezwykłym przyjęciu weselnym. Imprezy odbywające się w typowych salach bankietowych niektórym się już znudziły, stąd też coraz większym zainteresowaniem cieszą się specjalne namioty, które możemy ustawić w ogrodzie. W związku z tym na rynku pojawiają się nowe firmy z branży catering service, które mają w swojej ofercie nie tylko namioty, ale również sprzęt niezbędny do zorganizowania przyjęcia.

Wypożyczalnie gastronomiczne

Z roku na rok na polskim rynku przybywa wypożyczalni gastronomicznych. To firmy wyspecjalizowane w organizacji przyjęć. Posiadają one w swojej ofercie rozmaity sprzęt – na przykład sztućce, krzesła, stoły – który możemy wypożyczyć na czas organizacji wesela. Takie rozwiązanie ma liczne zalety. Nie musimy bowiem kupować rzeczy, które później będą nam niepotrzebne, nie musimy się również o nic martwić. To firma dostarczy wszystko pod wskazany adres, ustawi, a po zakończeniu naszej imprezy, zabierze poszczególne elementy do magazynu.

Nie tylko sprzęt i sztućce

Niektóre wypożyczalnie mają w swojej ofercie nie tylko sprzęt gastronomiczny oraz sztućce. Mianowicie, część firm oferuje ponadto catering. Potrawy są przygotowywane w restauracjach, które stale współpracują z daną wypożyczalnią i następnie dowożone pod wskazany adres. Dzięki temu zawsze są one świeże i smaczne. Oczywiście, sami wybieramy dania, które chcielibyśmy aby znalazły się w menu. A wybór ten jest najczęściej bardzo bogaty, od przystawek, poprzez zupy i drugie dania, po desery i ciasta.

Koszty

Zastanawiając się nad kosztami, najlepiej będzie zapytać u źródła. Otóż każde zamówienie ma charakter indywidualny, co oznacza, że ma ono swoją niepowtarzalną specyfikę. Wymaga to więc indywidualnego podejścia do każdego klienta. Kontaktując się z daną firmą możemy więc dokładnie przedstawić swoje oczekiwania i uzyskać wstępną wycenę zlecenia.

Nie ma się co dziwić, że wypożyczalnie sprzętu gastronomicznego na dobre zagościły na polskim rynku. Sprzęt bankietowy jest bowiem drogi, a ponadto, nie potrzebujemy go na co dzień. Skorzystanie z usług tego typu firmy wydaje się więc idealnym rozwiązaniem.

 

Dodaj komentarz