Motoryzacja

Sposoby wykorzystania samochodu pod reklamę w ruchu

Reklama na samochodzie od wielu lat jest popularnym sposobem, który firmy wykorzystują do promowania swojej marki. Jest to działanie dające duże możliwości, szczególnie gdy pojazd przeznaczony pod reklamę pokonuje codziennie setki kilometrów. Stanowi to jeden z elementów budowania świadomości i wizerunku, z którym możemy dotrzeć do nowych klientów.

Oklejanie samochodu

Z pewnością każdy kojarzy samochody dostawcze pewnej marki, które posiadają duże logo widniejące na bokach pojazdu. Jest to jeden ze sposobów na zagospodarowanie powierzchni samochodu pod reklamę. Stanowi to również wyróżnik, który niesie za sobą przekaz w postaci możliwości i floty, jaką posiada producent danego produktu. Oklejanie samochodu specjalną folią dotyczy zarówno samochodów dostawczych, jak i osobowych. Przez co na mieście możemy spotkać również zwykłe pojazdy z logiem firm z branży usługowej.

Ramki do tablic rejestracyjnych

Ramki do tablic rejestracyjnych to przydatne narzędzie reklamowe dla osób prowadzących swoją działalność. Wszystko za sprawą możliwości naniesienia logo wraz z danymi kontaktowymi firmy na powierzchni ramki. W ten sposób bez dużych nakładów finansowych nasz samochód staje się nośnikiem reklamy, z którą możemy dotrzeć do potencjalnych klientów będących uczestnikami ruchu.

Stosowanie ramek do tablic rejestracyjnych jako nośnika reklamowego jest powszechnie wykorzystywane przez firmy z branży motoryzacyjnej. Mowa tu w szczególności o salonach samochodowych, które posiadają już przymocowane ramki, na których widnieje nazwa salonu wraz z adresem i numerem telefonu.

Dodaj komentarz