Inne

Kilka ciekawych rzeczy na temat loterii online

Powerball to jedna z najbardziej popularnych loterii na całym świecie. Jej ojczyzną jest Ameryka, gdzie dostępna jest ona niemalże we wszystkich stanach. Aby wziąć w niej udział, należy mieć ukończone 18 lat. Co więcej, na przykład w Arizonie wymaga się ukończenia lat 21.

Jeszcze do niedawna, w Powerball mogli brać udział tylko mieszkańcy Ameryki. Dzisiaj dostępna jest niemalże na całym świecie. Wszystko za sprawą utworzenia platform internetowych, dzięki którym w loterii można brać udział w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu na ziemi.

Dzięki takiej opcji, na pytanie: Czy Polak może grać w Powerball? Odpowiadamy, że oczywiście tak, może. Trzeba przy tym zauważyć, że nawet powinien.

Warto tutaj przytoczyć informację, iż Powerball jest właśnie tą loterią, w której padają najwyższe wygrane. Najniższa możliwa pula to 40 milionów dolarów, rekordowa padła zaś dokładnie 14 Stycznia 2016 roku i wyniosła 1,6 miliardów dolarów. Jak widać, rzeczywiście jest o co grać.

Ciekawostką jest również fakt, że loterie online pozwalają nie tylko w ogóle uczestniczyć w grach losowych tego rodzaju, ale dają większe szanse na wygraną. Grać można o dowolnej porze, za niewielką dopłatą, istnieje też możliwość nabycia dodatkowych kuponów czy bonusów, które zwiększać będą nie tylko szansę, ale i sumę samej wygranej.

W Powerball funkcjonują też dodatkowe numery, dzięki którym większa liczba uczestników tejże loterii może cieszyć się na przykład wygraną II stopnia. Jeden Polak miał już ku temu okazję i wygrał prawie 8 milionów złotych (w przeliczeniu). Loteria tego rodzaju to nie tylko gwarancja największych wygranych, ale też 9 różnych kategorii nagród, przez co rzeczywiście jest z czego wybierać. Nic dziwnego, że Powerball cieszy się tak dużym powodzeniem na całym świecie. A wiadomo, że im więcej graczy, tym pula wygranej wzrasta. I warto z tej szansy korzystać, tym bardziej, że Polacy naprawdę lubią brać udział w loteriach. Podczas kumulacji rodzimego totka, do kolektur podąża nawet co drugi mieszkaniec naszego kraju a pozytywne opinie na temat loterii wygłasza ponad 64% z nas.

Dodaj komentarz